PROWENT MIELEC

Strona główna /Aktualności

Aktualności

05.12.2018

Rozstrzygnięcie konkursu

     Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród w ramach konkursu plastyczno-fotograficznego „Moja Mała Ojczyzna”, zorganizowanego przez Lokalną Grupę Działania „PROWENT” w ramach działania 19 Wparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, które odbędzie się dnia                      12 grudnia  2018 roku (środa) o godz.16:30 w Radomyślu       Wielkim  w budynku byłej szkoły podstawowej przy ul. Ogrodowej     (w Rynku za pocztą)

Na uroczyste rozdanie nagród zapraszamy laureatów i osoby wyróżnione wraz z rodzicami/ opiekunem.

Dziękujemy wszystkim przedszkolom, szkołom, wychowawcom, dyrekcji, nauczycielom, rodzicom, którzy zachęcili swoich uczniów do udziału w konkursie a przede wszystkim dzieciom za wykonanie prac.

Prace przedstawiały elementy przyrody, krajobrazu oraz architektury obszaru Lokalnej Grupy Działania „PROWENT”.

Bardzo się cieszymy z ilości nadesłanych prac, otrzymaliśmy ich blisko 300. Oznacza to, że idea konkursu dotarła do wielu osób. Wszystkie prace były fantastyczne, widać w nich było serce, zaangażowanie i emocje.

Wszystkie prace, które od Państwa otrzymaliśmy były niezwykłe – ujęły nas starannością i zaangażowaniem, z jakim zostały wykonane oraz oryginalnością pomysłu były interesujące pod względem plastycznym.

Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Dzieci, których prace wyróżniono zostaną poinformowane telefonicznie wg informacji zawartych w formularzu zgłoszeniowym.

Poniżej zdjęcia wyróżnionych prac

Konkurs Moja Mała Ojczyzna

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Dane teleadresowe:


Partnerstwo dla 
Rozwoju Obszarów Wiejskich
Ekonomika-Nauka-Tradycja
"Prowent"
Lokalna Grupa Działania


39-300 Mielec
ul. Sienkiewicza 1

Godziny pracy biura:

Poniedziałek                7:30 - 16:00
Wtorek - Czwartek       7:30 - 15:30
Piątek                         7:30 - 15:00

Tel.: +48 17 773 18 90
Fax.: +48 17 773 18 90
E-mail: biuro@lgdprowent.mielec.pl

Ankiety

 

 

 

 

 

 


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca   w obszary wiejskie. Operacja pn.
Wdrażanie strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR), w tym realizacja Planu Komunikacji; współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.